Czytaj więcej...Niepołomickie Mażoretki tym razem pokazały swój kunszt podczas Święta Muzyki w Grasbrunn w powiecie monachijskim. Pojechały tam wraz z Orkiestrą Dętą Lira z Niepołomic. Organizatorem wyjazdu było Starostwo Powiatowe w Wieliczce w ramach współpracy partnerskiej. Wyjechaliśmy późnym wieczorem 3 września. Noc w wygodnym autokarze minęła szybko.

Czytaj więcej...Święto Chleba i Piernika organizowane w dolnośląskim mieście Jawor, to również święto gminy Niepołomice. Dlaczego? Bo jest to nasze miasto partnerskie. Już nie raz gościliśmy przedstawicieli z tego odległego miasta podczas Dni Niepołomic. Nie pozostajemy im dłużni i rewanżujemy się tym, co mamy najlepsze.
Do tego grona dołączył Zespół Niepołomickie Mażoretki, które już trzeci raz reprezentowały naszą gminę podczas Międzynarodowych Targów Chleba i Piernika.

Czytaj więcej...W miniony weekend 25 - 26 lipca Wieliczka obchodziła swoje doroczne święto, czyli Dni Świętej Kingi.

Do wspólnego świętowania organizatorzy zaprosili również Niepołomickie Mażoretki, które w sobotnie popołudnie uczestniczyły w paradzie ulicami miasta, rozpoczynającej to piękne święto.

Czytaj więcej...18 i 19 lipca niepołomicka jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej świętowała Jubileusz 125-lecie swojej jednostki.

W bogatej części artystycznej występowały również nasze grupy artystyczne: Niepołomickie Mażoretki i Zespół śpiewaczy Wrzos.

Czytaj więcej...Zespół Niepołomickich Mażoretek dostała wiatr w żagle po tym, kiedy w Pustkowie zdobył nominację do udziału w Mistrzostwach Polski Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek, które odbyły się w pięknej hali widowiskowo sportowej zakładów azotowych w Kędzierzynie Koźlu.

Wyjechaliśmy bladym świtem, by dotrzeć na czas. Podróż minęła szybko, dotarliśmy bez problemów. W piątek, 21 maja 2015 cały zespół, czyli 11 mażoretek z instruktorką Aleksandrą Kubik oraz pod czujnym okiem Stanisławy Zielińskiej i Marii Strzelec, zameldował się odpowiednio wcześnie w miejscu rywalizacji.

Czytaj więcej...1 maja 2015 Niepołomickie Mażoretki uczestniczyły w IV Otwartych Mistrzostwach Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek Polski Południowo - Wschodniej (woj. lubelskie, małopolskie i podkarpackie).

Mistrzostwa odbyły się w Pustkowie – Osiedlu koło Dębicy.

Czytaj więcej...Do wiosny jeszcze daleko, temperatura dość niska, a nasze mażoretki rozpoczęły już sezon plenerowych występów. Pierwszy w tym roku pokaz plenerowy można było podziwiać na terenie 16 batalionu powietrznodesantowego w Krakowie, popularnych czerwonych beretów.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/joomgallery/originals/grajmy_i_taczmy_razem_339/grajmy_i_taczmy_razem_2_20141115_1765198402.jpg'
There was a problem loading image 'images/joomgallery/originals/grajmy_i_taczmy_razem_339/grajmy_i_taczmy_razem_2_20141115_1765198402.jpg'

Czytaj więcej...Grajmy i tańczmy razem, to tytuł projektu współpracy zrealizowanego przez dwa stowarzyszenia – Korona Północnego Krakowa oraz Wspólnota Królewskiej Puszczy, w ramach Oś.4 Leader — działanie 421 "Wdrażanie projektów współpracy" PROW 2007-2013.

Dlaczego o tym piszemy? Dlatego, że w tym projekcie uczestniczyły mażoretki z Zakrzowa i Zabierzowa Bocheńskiego, dając dwa pokazy taneczne. 

Czytaj więcej...12 października 2014 odbyła się XIII Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

Setki pocztów sztandarowych, kompanie reprezentacyjne Strażaków Ochotników i Państwowej Straży Pożarnej wraz z rodzinami defilowały w takt muzyki wykonywanej przez Niepołomicką Orkiestrę z towarzyszeniem Mażoretek. 

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/joomgallery/originals/chleb_pierniki_i_maoretki_w_jaworze_321/chleb_pierniki_i_maoretki_w_jaworze_2_20140901_1925630745.jpg'
There was a problem loading image 'images/joomgallery/originals/chleb_pierniki_i_maoretki_w_jaworze_321/chleb_pierniki_i_maoretki_w_jaworze_2_20140901_1925630745.jpg'

Czytaj więcej...

W dniach 29 i 30 sierpnia 2014 w Jaworze, mieście partnerskim Niepołomic po raz kolejny odbywało się Święto Chleba i Piernika. W wydarzeniu uczestnoczyła oficjalna delegacja z burmistrzem Romanem Ptakiem, prezes Fundacji Zamek Królewski Barbarą Ptaka, przedstawicielka Rady Miejskiej, przedstawiciele cukierników i piekarzy niepołomickich.

Był też zespół Mażoretek.