Centrum Kultury w Niepołomicach umożliwia wynajęcie powierzchni na nośnikach reklamowy - w gablotach zewnętrznych zamykanych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie Domów Kultury w Woli Batorskiej, Zabierzowie Bocheńskim i Staniątkach.

Zamieszczanie plakatów/afiszy w gablotach ogłoszeniowych odbywa się we wszystkie dni robocze tygodnia. Minimalny okres ekspozycji wynosi 5 dni.

Cena obejmuje wyklejanie plakatu oraz wynajem powierzchni odpowiedniego formatu na nośniku reklamowym.
• Regulamin zamieszczania plakatów w gablotach wraz z cennikiem (kliknij tutaj)
Warunkiem współpracy jest pisemne zgłoszenie w Centrum Kultury w Niepołomicach, ul. Bocheńska 26. Więcej informacji: tel. 12 281 11 17 i w wyżej wymienionych Domach Kultury

Zasady wraz z cennikiem

Zapraszamy do współpracy.

Centrum Kultury w Niepołomicach oferuje do wynajmu powierzchnie/lokale w Domach Kultury na terenie Gminy Niepołomice.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo lokale o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, co pozwala dobrać odpowiedni lokach do swoich aktualnych potrzeb i charakteru spotkania.
Proponujemy dogodne warunki dla organizacji spotkań rodzinnych i okolicznościowych, organizacji szkoleń, prelekcji, pokazów, itp.

Zapytaj o szczegóły w poszczególnych Domach Kultury lub w Centrum Kultury w Niepołomicach
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 281 11 17

Zasady najmu wraz z cennikiem