Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

komunikat wznowienie dziaalnoci 1 20200604 1619343644

 

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że Centrum Kultury w Niepołomicach przygotowuje się do wznowienia działalności w formie stacjonarnej z udziałem uczestników.Pracujemy nad przygotowaniem stosownych procedur i regulaminów bezpiecznego korzystania z naszej oferty. Po uzyskaniu zgody Organizatora i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego będziemy mogli zaprosić Państwa do naszych domów kultury.

Zgodnie z rekomendacjami instytucje kultury mogą zostać otwarte od 6 czerwca 2020 roku, mając jednak na uwadze bezpieczeństwo uczestników, zdecydowaliśmy, że domy kultury wznowią działalność w nieco późniejszym terminie, prawdopodobnie od 15 czerwca 2020 .

Dokładny termin, jak również zakres działalności, który będziemy mogli wznowić, podamy za pośrednictwem strony www.kultura.niepolomice.pl i facebooka.
Szczegółowe zasady uczestnictwa w zajęciach zostaną podane w późniejszym terminie.

Wszyscy uczestnicy/rodzice/opiekunowie w dniu rozpoczęcia zajęć zobowiązani będą do podpisania oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem uczestnictwa w zajęciach oraz oświadczenia dotyczące udziału w zajęciach w czasie trwania epidemii i przekazania go instruktorowi przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. Oświadczenie można pobrać poniżej lub dostępne będzie u instruktora przed rozpoczęciem zajęć.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach/zajęciach prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy ze swoim domem kultury.

Bardzo prosimy o śledzenie dalszych komunikatów.

Małgorzata Gajda - Dyrektor Centrum Kultury w Niepołomicach

  • komunikat - wznowienie działalności_1
  • komunikat - wznowienie działalności_2