od lewa logo festiwalu głowa z jednym okiem i z koroną na głowie dalej w prawo napis 38 Bajdurek, na dolnym pasku loga współorganizatorów

 

Centrum Kultury  w Niepołomicach  zaprasza dziecięce zespoły teatralne do udziału w 38.Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK - eliminacje dla powiatu wielickiego.

I etap – eliminacje dla powiatu wielickiego odbędą się w Domu Kultury w Zagórzu w dniu 20 – 21 kwietni 2023 roku od godz.1000.

Cele festiwali:

  • stworzenie amatorskim zespołom teatralnym możliwość konfrontacji, wzajemnej edukacji teatralnej i wymiany doświadczeń,
  • prezentacja dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z województwa małopolskiego,
  • promocja wychowania estetycznego dzieci i młodzieży przez teatr,
  • poszerzanie wyobraźni i wrażliwości dzieci i młodzieży, a także nauczycieli -instruktorów,
  • inspiracja kreatywnych poszukiwań formalnych, repertuarowych i inscenizacyjnych.

Wiek uczestników nie może przekraczać 16 lat.

Czytelnie wypełnione i podpisane Karty uczestnika należy przesłać elektronicznie do dnia 15 marca 2023 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub w wersji papierowej: Centrum Kultury w Niepołomicach ul. Bocheńska 26, 32 – 005 Niepołomice.

Więcej informacji można uzyskać w Domu Kultury w Zagórzu, Zagórze 170, 32 – 005 Niepołomice tel. 12 281 80 52 /w godz.15.00 – 20.00/.

Organizatorem głównym Festiwalu jest Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, które w II etapie zaprosi zwycięzcę eliminacji powiatowych do udziału w FINALE odbywającym się 13 - 15 czerwca 2023 r. w Nowy Sączu.

Organizatorem I etapu eliminacji dla powiatu wielickiego jest Centrum Kultury w Niepołomicach.

Regulamin 38. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

Karta Zgłoszenia 38. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK