plastyka 2

Szeroko rozumiane działania plastyczne, twórcze i zabawy manualne to wspaniały sposób na ciekawą naukę poprzez zabawę. prowadzone w dwóch grupach wiekowych: 5-6 lat oraz 6+.

Działania plastyczne bardzo wzbogacają i rozwijają osobowość dziecka. Wpływają na rozwój wyobraźni, sprawność manualną, dają możliwość rozładowania emocji. Warto pamiętać, że plastyka to nie tylko mała kartka papieru i kredki, ale to wiele innych fascynujących możliwości twórczych.

Prawie każde dziecko lubi rysować i malować. Warsztaty plastyczne to forma pełna kolorów, kreatywności i radości, kierowana do dzieci od 4 roku życia. Dzieci rozwijają swoje uzdolnienia i zainteresowania poprzez możliwość działania i poznanie różnych technik, kontakt z różnymi materiałami i narzędziami, działaniem na małych i dużych formatach. Mają możliwość m.in. malowania różnymi rodzajami farb i narzędzi, rysowania ołówkiem, pastelami i kredkami, tworzenia ciekawych form przestrzennych i dekoracyjnych z różnych materiałów i w różnych technikach.

Zapewniamy potrzebne materiały.

Dodatkowe informacje:

cena: zajęcia 60 min lub 90 min. – 60,00 zł

więcej szczegółów można uzyskać w domu kultury

  • 60,00 zł/m-c