magiczne nutki2

Wesołe nutki to zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzieci reagują na muzykę spontanicznie, radośnie, intuicyjnie klaszczą i wystukują rytm.

Podczas zajęć mają możliwość bezpośredniego wydobywania dźwięków za pomocą różnych profesjonalnych instrumentów muzycznych i to nie tylko akcesoriów perkusyjnych dla dzieci takich jak bębenki, dzwonki, tamburyna, kastaniety. Do ich dyspozycji pozostają również bongosy, bum, bum rurki, dzwonki na tubach, dzwonki na rączkach i wiele innych.

Poprzez samodzielne zabawy muzyką oraz kierowane ćwiczenia muzyczne dzieci poznają i zapamiętują świat dźwięków, rozwijają wyobraźnię, zapamiętują rytmy i ciągi muzyczne. Tutaj mają możliwość poznania i wspólnego śpiewu dziecięcych piosenek.

Wesołe nutki to różnego rodzaju zabawy umuzykalniające i rytmiczne dla najmłodszych. Podstawową rolą tych zajęć jest umuzykalnienie dzieci, rozwijanie słuchu muzycznego, koordynacji słuchowo – ruchowej oraz wyzwalanie radości z obcowaniem z muzyką.

Zajęcia  dostosowane są do wieku i możliwości rozwojowych uczestniczących w nich dzieci.

Dodatkowe informacje:

cena: zajęcia 45 min. – 30 zł /m-c
warsztaty prowadzi profesjonalny instruktor
więcej szczegółów w domu kultury

  • 30,00 zł/m-c