plastyka 2

Szeroko rozumiane działania plastyczne, twórcze i zabawy manualne, to nie tylko mała kartka papieru i kredki, ale to wiele innych fascynujących możliwości twórczych.

Prawie każde dziecko lubi rysować i malować a każde działanie plastyczne bardzo wzbogaca i rozwija osobowość dziecka. Wpływa na rozwój wyobraźni, sprawność manualną, wyobraźnię przestrzenną, uczy wrażliwości na piękno, dają możliwość wyrażania i rozładowania emocji.

Warsztaty plastyczne to forma pełna kolorów, kreatywności i radości, kierowana do dzieci szkolnych i przedszkolnych.

Podczas zajęć dzieci rozwijają swoje uzdolnienia i zainteresowania poprzez możliwość działania i poznanie różnych technik, kontakt z różnymi materiałami i narzędziami, działaniem na małych i dużych formatach, na powierzchni płaskiej, ale i przy sztaludze. Mają możliwość m.in. malowania różnymi rodzajami farb i narzędzi, rysowania ołówkiem, pastelami i kredkami, tworzenia ciekawych form przestrzennych i dekoracyjnych z różnych materiałów i w różnych technikach.

Tutaj rozwiną swoje zdolności artystyczne, pobudzą swoją wyobraźnię i kreatywność, z radością i ciekawie spędzą czas wśród rówieśników.

Informacje dodatkowe:

zajęcia prowadzone w grupach wiekowych
w zależności od wieku dzieci zajęcia trwają od 60 do 90 min.
cena – 60 zł/ m-c
instruktor prowadzący posiada odpowiednie kwalifikacje

  • 60,00 zł/m-c