Czytaj więcej...Niepołomickie Mażoretki wróciły właśnie z 15 Europejskich Mistrzostw Mażoretek - Sport odbywających się Opatiji w Chorwacji.
Był to pierwszy występ naszych dziewcząt na tak poważnych zawodach mażoretkowych. Mistrzostwa mają charakter międzynarodowy, w których obok uznanych i wysoko ocenianych zespołów czeskich, węgierskich, ukraińskich, fransuskich, chorwackich występowały między innymi zespoły polskie.

Czytaj więcej...Niepołomickie Mażoretki znowu potwierdziły swoją wysoką wartość. W sobotę, 16 czerwca 2018 uczestniczyły w Mistrzostwach Polski Mażoretek w Leżajsku zdobywając miedzy innymi nominację do Mistrzostw Europy w Chorwacji.

Weronika Wesołowska z Zabierzowa Bocheńskiego została MISTRZYNIĄ POLSKI MAŻORETEK oczywiście ze złotym medalem, prezentując solową choreografię z flagą!!!

Czytaj więcej...Pewno myślicie, że kwiaty?. Oczywiście też, ale my nie jesteśmy ogrodnikami. Nasze kwiaty to Niepołomickie Mażoretki, które każdej wiosny rozpoczynają sezon artystyczny.

Czytaj więcej...W tym roku obchodziliśmy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W każdym miejscu w naszym kraju obchodzona jest uroczyście promując patriotyczne postawy społeczeństwa. Organizatorzy spotkań dokładają starań, aby to święto było okazją do radosnego świętowania. Tak było również w mieście Limanowa, dokąd zostały zaproszone Niepołomickie Mażoretki.

Czytaj więcej...Niepołomickie Mażoretki kolejny raz potwierdziły swoje wysokie umiejętności. 1maja 2017 roku brały udział w Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Południowo Wschodniej w Pustkowie k/Dębicy. Udział w zmaganiach konkursowych zgłosiło około 460 osób z wielu miejscowości województw podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego.

Czytaj więcej...Wiosna jeszcze nie rozpieszcza nas swoją urodą, a Niepołomickie Mażoretki już ostro rozpoczęły sezon występów. Czas pokazać czego nauczyły się podczas zimowych prób. 
Pierwsza prezentacja odbyła się w sobotę 22 kwietnia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zespół został zaproszony przez organizatorów by uświetnić X Jubileuszową Małopolską Giełdę Agroturystyczną.

Czytaj więcej...W sobotę 19 listopada 2016 Niepołomickie Mażoretki wystąpiły w pięknej, nowej hali widowiskowo sportowej w Gdowie. Były zaproszone do udziału w Jubileuszu 50 lecia działalności Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Gdów.

Czytaj więcej...W sobotę 24 września 2016 Niepołomickie Mażoretki miały przyjemność brać udział w projekcie pod nazwą: Szukamy Skarbów Wielickiej Kopalni Soli. Celem zadania było działanie na rzecz stowarzyszeń oraz fundacji zrzeszających dzieci i osoby niepełnosprawne. Dziewczęta z naszego zespołu zostały wolontariuszami tego projektu.

Czytaj więcej...Niepołomickie Mażoretki kolejny raz potwierdziły swoje wysokie umiejętności. W niedzielę 1maja 2016 roku brały udział w Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Południowo Wschodniej w Pustkowie k/Dębicy, które są też przepustką do zdobycia kwalifikacji na Mistrzostwa Polski.

Czytaj więcej...Niepołomickie Mażoretki tym razem pokazały swój kunszt podczas Święta Muzyki w Grasbrunn w powiecie monachijskim. Pojechały tam wraz z Orkiestrą Dętą Lira z Niepołomic. Organizatorem wyjazdu było Starostwo Powiatowe w Wieliczce w ramach współpracy partnerskiej. Wyjechaliśmy późnym wieczorem 3 września. Noc w wygodnym autokarze minęła szybko.