dzie seniora w wieliczce 1 20171027 1076290852Przewodnicząca Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wieliczce, Kazimiera Ciupka po raz kolejny zaprosiła Zespół Wrzos do udziału w Dniu Seniora organizowanym przez tamtejsze koło w sali obrad Urzędu Miasta w Wieliczce.

Wśród zaproszonych gości seniorów zaszczycili swoją obecnością Pani Urszula Rusecka Poseł na Sejm RP oraz Pan Adam Marek Panuś Sekretarza Miasta i Gminy w Wieliczce.

W porządku spotkania znalazło się sprawozdanie z działalności oraz nadanie odznaczeń najbardziej aktywnym i wieloletnim członkom koła.
Zaproszenie dla Wrzosu łączyło się oczywiście z koncertem i prezentacją naszej działalności artystycznej. Ubiegłoroczny koncert tak się podobał wielickim seniorom, że ponownie chcieli nas posłuchać.

Tego dnia z towarzyszeniem kapeli zaśpiewaliśmy szesnaście piosenek, a wśród nich: W bielańskim lasku, Parostatek, Na pierwszy znak, Ciemna nocka, Ach jak przyjemnie, Toast emeryta, Marianna. Był również występ solowy Antosia Nowaka i jego przebój sezonu „Brunetki, Blondynki”, które podbiły serca wszystkich gości. Znane i lubiane piosenki rozbawiona sala śpiewała wraz z nami.

Braw nie było końca co sprawiło, że z satysfakcją i zadowoleniem chętnie bisowaliśmy. I znów zebraliśmy niekończące się brawa za wspaniały występ, liczne słowa uznania dla naszej działalności, co dodaje nam zapału do dalszego doskonalenia i wprowadzania kolejnych piosenek w nasz bogaty repertuar.

Zadowoleni z udanego koncertu wróciliśmy do Niepołomic. Jesteśmy wdzięczni organizatorom za zaproszenie i docenienie naszego zespołu.

Janina Węgrzyn
Zespół Wrzos

  • Dzień Seniora w Wieliczce_1
  • Dzień Seniora w Wieliczce_2
  • Dzień Seniora w Wieliczce_3
  • Dzień Seniora w Wieliczce_4
  • Dzień Seniora w Wieliczce_5
  • Dzień Seniora w Wieliczce_6

więcej fotorelacja