Czytaj więcej...Czerwiec był bardzo pracowitym miesiącem dla zespołu wokalno – instrumentalnego „Chobot Blues Band” działającego na co dzień w Domu Kultury w Chobocie. 

Czytaj więcej...Młodzieżowy zespół wokalno - instrumentalny „Chobot Blues Band” działający w Domu Kultury w Chobocie na stałe wpisał się w krajobraz muzyczny Miasta i Gminy Niepołomice, aktywnie uczestnicząc w różnego rodzaju imprezach.

Zespół działa nieprzerwanie już od sześciu lat, skupiając okoliczną młodzież pragnącą rozwijać swoje muzyczne zainteresowania. „CHBB” występuje obecnie w ośmioosobowym składzie - 4 wokalistki i 4 instrumentalistów.

Czytaj więcej...16 października 2015 roku w Domu Kultury w Zabierzowie Bocheńskim odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Niepublicznego Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego. 

Czytaj więcej...W niedzielny wieczór, 16 sierpnia zespół „Chobot Blues Band” brał udział w Festynie Strażackim organizowanym przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Batorskiej.

Czytaj więcej...Ostatnie dni maja były bardzo pracowite dla młodzieżowego zespołu „Chobot Blues Band” działającego w Domu Kultury w Chobocie.

Po ostatnich przygotowaniach, próbach, sprawdzeniu i spakowaniu sprzętu, w sobotę 23 maja o godz.20.00 zespół zagrał koncert w Parku Miejskim w ramach 24 Dni Niepołomic.

Czytaj więcej...W dniu 26 kwietnia zespół „Chobot Blues Band” wziął udział w koncercie zespołów rockowych odbywającym się w ramach Przeglądu Artystycznego Młodzieży w Gdowie.
Udział w przeglądach tego rodzaju – dzięki wspólnym występom z innymi zespołami, jest zawsze okazją do zdobycia nowych doświadczeń i źródłem inspiracji muzycznych. 

Czytaj więcej...Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy były i są okazją do prezentacji lokalnych zespołów muzycznych. Koncert niepołomickiego Finału 23 WOŚP odbył się 11 stycznia w Piwnicy Dźwięku MCDiS. 
Wśród trzech zespołów, na scenie zaprezentował się „Chobot Blues Band” z Domu Kultury w Chobocie.

Czytaj więcej...Jak każe wieloletnia tradycja Woli Zabierzowskiej, z końcem lipca strażacy z miejscowej OSP zorganizowali Festyn Strażacki dla mieszkańców.

Jak co roku zwrócili się do Domu Kultury w Chobocie z prośbą o udział w festynie zespołu „Chobot Blues Band”.

Przez cały rok artystyczny 2013/2014 w Domu Kultury w Chobocie doskonalił swoje umiejętności zespół muzyczny Chobot Blues Band.

Prowadzony oczywiście przez czynnego artystę i kieronika placówki Piotra Krupę.

Oto jego skład:

Czytaj więcej...W ostatni weekend lipca, odbył się Festyn zorganizowany przez OSP Wola Zabierzowska. Obok zaproszonych zespołów i orkiestr zaprezentował się z godzinnym koncertem „Chobot Blues Band”, młodzieżowy zespół muzyczny działający w Domu Kultury w Chobocie.

Młodzi muzycy zaprezentowali pełnię swoich muzycznych umiejętności, prezentując piosenki będące „kamieniami milowymi” polskiej muzyki rozrywkowej z repertuaru m.in. takich grup jak „Skaldowie”, „ABC”, „Banda i Wanda” oraz Urszuli.