od lewa rozeta z kolorowych kawałkó szkła, w prawo zaproszenie na warsztaty mozaiki szklanej w Woli Batorskiej 18.03.2023

 

Dom Kultury w Woli Batorskiej zaprasza na warsztaty szklanej mozaiki.

18 marca 2023 r. w godz.8.00 – 14.00

Warsztaty cykliczne odbywające się raz w miesiącu, adresowane do osób dorosłych, zarówno kobiet jak i mężczyzn oraz starszej młodzieży.

Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy stałych uczestników jak i tych, którzy chcą poznać i nauczyć się tej techniki. Instruktor prowadzący wprowadza każdą osobę indywidualnie i wyjaśnia od podstaw zasady tworzenia mozaiki.

Mozaika, to malarska technika zdobnicza, polegająca na wykonywaniu dekoracyjnego wzoru poprzez wykorzystanie małych, różnobarwnych, różnokształtnych, kawałków szkła lub ceramiki, na wcześniej prawidłowo przygotowanym podłożu.

Podczas warsztatów wykonujemy małe formy mozaikowe, rozpoczynając działania od projektu naszego dzieła, poprzez poznanie etapów techniki, przygotowanie szkła i poznania zasad cięcia, łamania i przygotowania małych kawałków szkła, z którego powstanie nasze niepowtarzalne dzieło.

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i narzędzia.

Zapraszamy na warsztaty w cenie 60 zł.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy w godzinach pracy placówki – tel. 12 281 60 03

  • 60,00 zł