w lewej części 3 koła w nich fragmenty proponowanych do zwiedzania miejsc, w prawo tekst zapowiedzi wycieczki do Gliwic

Dom Kultury w Woli Zabierzowskiej zaprasza na wycieczkę rodzinną dedykowaną dla dzieci 7+ z opiekunem

Gliwice -  19 lipca 2023 godz.7.00

W Gliwicachi odwiedzimy obiekt Europa Centralna i dwie ciekawe wystawy:

pierwsza z nich to Wystawa Lego,  miejsce o powierzchni 2000 m2, które będzie prawdziwą gratką dla miłośników tych popularnych klocków. Wśród modeli zbudowanych z Lego zobaczymy sceny z bajek, rafę koralową, postacie piłkarzy, Katedrę Notre Dame czy choćby słynny statek Titanic. Na koniec będzie można samemu tworzyć w sali zabaw.

drugi punkt to Kolejkowo - Świat w Miniaturze - niezwykła wystawa, która przenosi widza do świata pomniejszonego 25 razy, odwzorowanego tak, by jak najlepiej pokazać życie mieszkańców Kolejkowa. Zwiedzający zobaczy życie na wsi, weźmie udział w akcji ratunkowej, górskiej wyprawie, wcieli się w kupca, mechanika lub cyrkowca. Świat Kolejkowa jest ożywiony, dzień przemienia się w noc, jest pięknie.

Na zakonczenie odwiedzimy gliwicką Palmiarnie. To niezwykle miejsce, w którym możemy zobaczyć rośliny użytkowe, egzotyczne a nawet mięsożerne - prawdziwa gratka dla najmłodszych uczestników. W czterech pawilonach, poza zdumiewającą roślinnością zobaczymy również kanarki i papugi, terraria z różnymi gadami oraz akwaria z żółwiami czy płaszczkami. 

Zachęceni? W takim razie zapraszamy do zapisów:

Zapisy w wpłaty w Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej, tel. 12 251 30 05

cena  150 zł/ osobę

Zapraszamy!

  • 150 zł/osoba