od dołu tanczące seniorki, powyżej zaproszenie na zumbe gold do Woli Batorskiej

 

Dom Kultury w Woli Batorskiej zaprasza do udziału i zapisów na zajęci Zumby Gold.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek W GODZ.16.30 - 17.30

Zumba Gold jako delikatny trening i mało forsowne zajęcia jest przeznaczona szczególnie dla osób starszych, a także wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. Podczas zajęć poprawiamy ogólną kondycję, budujemy i wzmacniamy mięśnie. Ponadto układ krążenia oraz układ trawienny pracują sprawniej.

Zumba gold jest odmianą zumby klasycznej i to właśnie ona polecana jest na rozpoczęcie przygody z zumbą, ponieważ nie wymaga umiejętności tanecznych. Wszystkiego uczymy się podczas treningów.  

Rozpoczynają się rozgrzewką, podczas której puszczane są 1 lub 2 piosenki. Choreografia do każdego utworu jest inna. Po treningu właściwym jest tzw. cool down, czyli czas na relaks i wyciszenie organizmu. Nie ma potrzeby zapamiętywania kroków, z każdym utworem są zmieniane i pokazywane przez prowadzącą. Nie trzeba się obawiać, że coś nie wyjdzie. 

Zumba gold to przede wszystkim świetna zabawa, aktywność fizyczna w formie tańca i relaksu.

Cena - 15,00 zł/zajęcia.

Prowadzący - Jolanta Sosnal

WIĘCEJ: w godzinach pracy placówki – tel. 12 281 60 03 lub e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • 15,00 zł/zajęcia