Dom Kultury w Zagórzu
Zagórze 170
32 – 005 Niepołomice
tel.12 281-80-52
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instruktor – Barbara Wdaniec

czynny:
poniedziałek – godz.12.00 - 22.30
wtorek - godz.13.00 – 21.00
środa –godz.14.30 - 22.30
czwartek –godz.13.00 - 21.00
piątek –godz.14.00 - 20.00 
sobota – nieczynne 

ZAJĘCIA STAŁE

rodzaj zajęć  realizacja
Podstawy obsługi komputera dla Seniora poniedziałek - godz.12.15 - 14.00
Spotkania miłośników gier planszowych poniedziałek - godz.14.00 - 16.00
Tenis stołowy poniedziałek - godz.16.00 - 19.00
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Zagórzanie poniedziałek - godz.20.00 - 22.00
Spotkania miłośników gier planszowych wtorek - godz.14.00 - 16.00
Warsztaty artystycznego projektowania ubiorów wtorek - godz.16.00 - 18.00
Warsztaty baletu klasycznego grupa starsza wtorek - godz.16.30 - 17.30
Niepołomickie Mażoretki wtorek - godz.17.30 - 19.30
Aerobik dla dziewcząt i kobiet wtorek - godz.19.30 - 20.30
Nauka /doskonalenie gry na flecie środa - godz.15.20 - 16.05
Muzyka dla Smyka 3+ środa - godz.16.15 - 17.00
Warsztaty baletu klasycznego grupa młodsza środa - godz.17.00 - 18.00
Nauka/doskonalenie gry na gitarze środa - godz.17.05 - 17.50
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Mali Zagórzanie środa - godz.18.00 - 20.00 
ZPiT Zagórzanie warsztaty wokalne - emisja głosu środa - godz.19.00 - 20.00
Warsztaty tańca ludowego ZPiT Zagórzanie środa - godz.20.00 - 22.00
Spotkania ze sztuką dla dzieci czwartek - godz.14.30 - 16.00
Nauka/doskonalenie gry na pianinie czwartek - godz.14.30 - 15.15
Warsztaty wokalne czwartek - godz.15.15 - 16.00
Spotkania ze sztuką czwartek - godz.16.00 - 17.45
Nauka/doskonalenie gry na perkusji czwartek - godz.18.15 - 19.45
Aerobik dla dziewcząt i kobiet czwartek - godz.19.30 - 20.30
Popołudnie z grami planszowymi piątek - godz.14.00 - 15.00
Kuchnia polska dla dzieci 10+ piątek - godz.15.30 - 17.00
Nauka/ doskonalenie gry na perkusji piątek - godz.15.30 - 16.15
Nauka/ doskonalenie gry na pianinie piątek - godz.16.20 - 17.05
Budowa i programowanie robotów I i III piątek m-ca  piątek - godz.17.00 - 18.30 
Nordic Waking  piątek - godz.19.00 - 20.00 
Spotkania Koła Gospodyń    II piątek m-ca  piątek - godz.19.00 - 21.00 
Tenis stołowy piątek - godz.17.00 - 20.00
Kawiarenka internetowa  codziennie w godz. pracy placówki 
Kafejka codziennie w godz. pracy placówki