wokal 2a

Jeśli śpiew sprawia Ci dużo radości zapraszamy do udziału w zajęciach wokalnych.

Warsztaty kierowane są do dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży, tych którzy lubią śpiewać i chcą rozwijać swój talent wokalny. Zajęcia zasadniczo odbywają się indywidualnie, ale mogą być prowadzone w grupie rówieśników o podobnym stopniu umiejętności. Instruktor prowadzi również zajęcia wokalne i doskonalenie śpiewu z osobami dorosłymi.

WARSZTATY WOKALNE dla dzieci

Celem zajęć jest uwrażliwienie dziecka na muzykę, kształtowanie dobrych nawyków wokalnych i prawidłowego toru oddechu podczas śpiewu, kształtowanie słuchu muzycznego, poszukiwanie pięknej barwy głosu, pomoc w doborze repertuaru, rozwijanie i ćwiczenie pamięci, wyobraźni oraz kreatywności, a wszystko to z uwzględnieniem możliwości rozwojowych dostosowanych do wieku dziecka.

W czasie warsztatów dzieci mają możliwość śpiewania z mikrofonem, z podkładami i żywym akompaniamentem, gry na instrumentach perkusyjnych wzbogacających brzmienie.

Dzieci uczestniczące w zajęć po osiągnięciu odpowiedniego poziomu umiejętności będą mogły uczestniczyć w występach scenicznych lub będą kierowane do udziału w przeglądach i festiwalach.

Dodatkowe informacje:

czas zajęć: 45 min
cena: 50,00 zł/ lekcja
warsztaty prowadzi profesjonalny instruktor
więcej szczegółów domu kultury

  • 50,00 zł/lekcja