dwie kobiety zdobiące decoupage, jedna budkę dla ptaków druga butelkę

Spotkania z pasją to propozycja dla osób dorosłych o artystycznych zainteresowaniach i pasjach. Tutaj osoby zainteresowane twórczym działaniem, przebywająć obok siebie, mogą w tym samym czasie wykonywać dekoracje i przedmioty codziennnego użytku w zupełnie różnych technikach. 

Pod opieką instruktora prowadzącego uczestnicy poznają tajniki różnych technik dekoracyjnych, materiały i narzędzia oraz ich zastosowanie. Dobór technik i tematyki prac często wynika z zainteresowania uczestników i jest z nimi uzgadniany.

Równolegle może powstawać np. makrama, obraz na ceramicznych płytkach i przedmioty zdobione decoupage. Przykładowe techniki to zdobienie elementów drewnianych i szklanych techniką serwetkową - decoupage, ozdoby z masy porcelanowej, z materiału i zdobienie materiału, filcowanie, sutasz, guilling, string art  i wiele innych.

W miłej i przyjaznej atmosferze, poprzez twórcze eksperymenty możemy rozwijać swoją wyobraźnię i zdolności artystyczne, a przy tym wykonać wiele ciekawych i niepowtarzalnych ozdób.

Do większości tych działań nie są konieczne szczególne zdolności artystyczne, wystarczy trochę chęci i chwila czasu.

dodatkowe informacje:

cena: 20,00 zł/ zajęcia

więcej szczegółów w domu kultury

  • 20,00 zł/spotkanie