natle słonecznego zachodu słonca dziewczyna przy sztaludze, w prawo zaproszenie na warsztaty dla dorosłych w  Zabierzowie Bocheńskim

 

Z wiosną można zaczynać od nowa. Nowa fryzura, ubranie, wyposażenie mieszkania. A gdyby do tego dodać swoje obrazy? Co? Nie macie? Nie malujecie, nie macie talentu? Uwierzcie w siebie. Wystarczą dobre chęci i postanowienie zrobienia czegoś dla siebie.

Zapraszamy na spotkania Klubu Dorosłych Malarzy w zaciszu pracowni plastycznej Domu Kultury w Zabierzowie Bocheńskim, środy w godz. 18.30 – 20.00.

Tutaj nie oceniamy, ale pomagamy realizować swoje talenty i projekty. Możemy wykonać rysunki ołówkiem, tuszem, kredkami, pomalujemy farbami akrylowymi i akwarelowymi. Tematy prac dowolne, takie jakie podobają się artystom.

Zgłoszenia na zajęcia można dokonać telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobiście w godzinach pracy placówki, tel. 12 281 68 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do tej pory powstało już wiele prac, które zdobią ściany mieszkań, były też wykonywane jako prezenty dla najbliższych.

Zapraszamy.

Koszt 50,00 zł/  miesięcznie za 4 zajęcia.

  • 50 zł/m-c