od lewa mężczyzna w stroju klauna w prawo tekst zapraszający na spektakl Szczęśliwy w Zakrzowcu

 

Dom Kultury w Zakrzowcu zaprasza dzieci z opiekunami na specjalne Przywitanie Lata, które rozpocznie się spektaklem i spotkaniem z Klaunem Feliksem

27 czerwca godz.16.00 spektakl SZSZĘŚLIWY

a po jego zakończeniu około godz.17.00  zaprosi dzieci do wspólnej zabawy podczas WARSZTATÓW  ILUZJONISTYCZNYCH

podczas, których dzieci wspólnie z Feliksem wyczarują m.in. karty, piłki, instrumenty muzyczne, żywe kwiaty, popróbują sił w żonglowaniu i robieniu różnych sztuczek.

 

Klaun Feliks wędruje po świecie w za dużych butach, ciągnie za sobą wózek, przepełniony kolorowymi walizkami, a w sercu niesie klaunowskie – wesołe i mądre odczuwanie świata.

Dzięki swojemu optymizmowi Feliks sprawia, że rzeczy niepozorne stają się ważkimi, że z drobiazgów rodzi się piękno, a pustka okazuje się być pełnią, słowem robi „coś z niczego”.

A ponieważ klaun właściwie powinien umieć wszystko, Feliks również trochę za bardzo się popisuje, angażując do tego publiczność. Gdy spektakl nabiera cech wielkiej improwizacji, Klaun Feliks wie, że prowadzi ona do czegoś pięknego.

Po zakończeniu spektaklu dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach iluzjonistycznych podczas, których wspólnie z Feliksem wyczarują m.in. karty, piłki, instrumenty muzyczne oraz żywe kwiaty. Popróbują swoich sił w żonglowaniu i robieniu różnych sztuczek. A wszystko to w piękny i zaskakujący sposób.

Spektakl dla widzów od 3 do 100 lat.

Klaun Feliks - Andrzej Talkowski
Reżyseria, scenariusz i wykonanie - Andrzej Talkowski

Czas spektaklu – 60 min. oraz 60 min. warsztaty

Wstęp wolny - zapraszamy

  • wstęp wolny